Regeneracja zniszczonych włosów

Wrz 12

Regeneracja zniszczonych włosów

Po wakacjach wiele kobiet dostrzega, że ich włosy nie znajdują się w najlepszej kondycji. Suche i matowe kosmyki nie są tym, co chcą widzieć na swojej głowie. Aby zmienić to jak najszybciej, niektóre osoby biegną do sklepu i bez namysłu wrzucają do korzyka mnóstwo kosmetyków pielęgnacyjnych. Jednak nie na tym rzecz polega! Więcej nie zawsze oznacza lepiej!

Ocena stanu włosów to podstawa!

Pierwszym krokiem do tego, aby rzeczywiście zatroszczyć się o swoją czuprynę jest dokładne określenie jej stanu. Po lecie często włosy wypadają, są przesuszone, łamliwe, tracą wilgoć i swój naturalny blask. Aby na nowo stały się piękne, mocne i zdrowe musisz je zrekonstruować.

Zewnętrzna pielęgnacja włosów i suplementy

Z pomocą w tej sprawie przychodzą kosmetyki odbudowujące zniszczone włosy, a także formuły, które nawilżą i odżywią je od wewnątrz. Warto postawić na szampon wzmacniający, czy też odżywkę pogrubiającą włosy. Przy wyborze kosmetyków pamiętaj o tym, że najważniejszy jest ich skład. To jednak dopiero początek tego, co możesz zrobić dla swoich włosów. W walce o piękne kosmyki pomogą Ci także suplementy diety. Dzięki temu zafundujesz im kompleksową pielęgnację – zarówno z zewnątrz, jak i od środka.

Czego unikać, aby poprawić kondycję włosów?

Wiesz już co powinnaś robić, aby odbudować swoje włosy. Warto jednak wspomnieć również o tym, czego powinnaś unikać. Odkładając na bok kilka niekorzystnych nawyków pozwolisz swoim włosom wziąć głęboki oddech. Staraj się ich nie farbować oraz unikać lakierów, mocnych żeli oraz tzw. stylizacji na gorąco.

O tym jak zadbać o zniszczone włosy także na: www.sklepestetyka.pl/Jak_zadbac_o_zniszczone_wlosy_po_letnim_urlopie_

Z pewnością potrzebujesz czasem odpoczynku od codziennego zgiełku. Wyłączasz telefon, telewizor i cieszysz się błogą ciszą. Wyobraź sobie, że Twoje włosy mają podobnie. Każdego dnia muszą sprostać wymaganiom i wyglądać rewelacyjnie. Jednak ciągła stylizacja pozbawia ich blasku. Podaruj im chwile relaksu, a zapewne odwdzięczą się pięknym wyglądem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *