Jeunesse Finiti – Odmładzanie i naprawa komórkowa DNA

Maj 09

Jeunesse Finiti – Odmładzanie i naprawa komórkowa DNA

Wiele kobiet walczy z procesem starzenia się skóry. Stosują różne kremy i serum przeciwzmarszczkowe. W dzisiejszych czasach istnieje także duża świadomość istotności ochrony przeciwsłonecznej, odpowiedniej ilości snu, czy też aktywności fizycznej.

Jeunesse Finiti – co to jest?

O gładką skórę warto zadbać także od środka. Ważną rolę odgrywają zatem odpowiednio dobrane suplementy diety.
Produktem, który może pomóc Ci w odmłodzeniu i naprawie komórkowej DNA jest Jeunesse Finiti. Jest on bogaty w antyutleniacze i naturalne substancje, które zachowują żywotność komórek macierzystych organizmu. Ten przeciwstarzeniowy suplement diety wpływa na poprawę zdrowia wszystkich komórek, dzięki czemu pozwala zachować młodość na dłuższy czas. Co ważne, jego formuła nie ma nic wspólnego ze sztucznymi substancjami konserwującymi i barwiącymi.

Wśród fundamentalnych składników produktu wyróżnić można m.in. koenzym Q10, fukodian, czy też witaminy tj. B12, B6, B9 i C. Nie są jednak ważne nazwy, lecz fakt, że powyższe komponenty oferują przeciwdziałanie przedwczesnemu starzeniu się skóry, dodają energii i młodzieńczej witalności.

Jeunesse Finiti - Odmładzanie i naprawa komórkowa DNA

Pamiętaj o zbilansowanej diecie!
Nie powinnaś jednak zapominać, że suplement diety nie może być traktowany jako substytut zróżnicowanej diety. Innymi słowy, suplement jest jedynie dodatkiem do tego, co jesz. Dlatego też, pamiętaj o swoim zdrowiu i zbilansowanej diecie!

Jak wiadomo, witaminy A,E,C są witaminami młodości. Staraj się więc włączyć je do swojego jadłospisu poprzez wybór odpowiednich artykułów spożywczych. Powyższe witaminy odnaleźć możesz w produktach tj.:
Wit A – marchew, szpinak, brzoskwinie, mleko, jaja, łosoś, makrela,
Wit E – ryby, pomidory, nasiona słonecznika,
Wit C – truskawki, papryka, cytrusy.
Zadbaj więc o swoją skórę także od wewnątrz i ciesz się młodym wyglądem pełnym blasku!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *