RESVERA-VITIS

Sty 27

Suplementacja diety, a więc dostarczanie naszemu organizmowi zbilansowanych, dobrze przyswajanych witamin i mikroelementów jest w dzisiejszych czasach, przy dzisiejszym trybie życia i zanieczyszczeniu środowiska naturalnego niezbędne.

Jedyną wadą takiego rozwiązania jest właśnie wspomniana wyżej przyswajalność – mimo znacznych postępów w nauce wciąż mamy z tym problem, choć trafniej byłoby powiedzieć – mieliśmy.

RESVERA-VITIS –suplement jedyny w swoim rodzaju

Ta unikalny na skalę światową, nowy suplement diety, który swą odżywcza i regenerującą moc zawdzięcza w przeważającej części resweratrolowi.

To ciężkie do wymówienia słowo oznacza organiczny związek chemiczny nazywany polifenolem. Nie wdając się w skomplikowane kwestie zarezerwowany dla chemików, wystarczy powiedzieć, że jest to jedna z najsilniejszych znanych nam obecnie substancji, która między innymi silnie spowalnia starzenia się.

Substancja ta występuje także pod postacią naturalną – zwłaszcza w winogronach czy czarnej porzeczce, jest silnym przeciwutleniaczem, ponadto ma właściwości antygrzybiczne.

Skuteczność RESVERA-VITIS została potwierdzona kliniczne. W toku badań podawano go starszemu pokoleniu białych myszek – efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Znaczna redukcja objawów starzenia się, a dodatkowo zwiększenie gęstości kości (w porównaniu do grupy kontrolnej)

Z powyższego wynika na razie jedynie tyle, że każdy dbający o zdrowie człowiek winien dostarczać swemu organizmowi także i tę substancję, co nie jest niczym nowym. Nowością jest jednak to, że specjalistom udało się osiągnąć niespotykane nigdy wcześniej stężenie resweratrolu w jednej kapsułce. Szacuje się, że jedna kapsułka odpowiada dwóm litrom wina!