RESVERA – VITIS – Oczyszcza i odmładza

Sie 12

resvera-vitisDzisiejszy świat – pełen zanieczyszczeń, chemii dodawanej nawet do pożywienia i wszechobecnych patogenów i metali ciężkich negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.

Do tego dochodzi jeszcze nasz tryb życia – pośpiech, stres, ciągłe siedzenie i brak ruchu – wszystko to odbija się bardzo negatywnie na naszym zdrowiu.

Narażeni na tyle niebezpieczeństw powinniśmy zadbać o swe zdrowie – odpowiednia dieta, aktywność fizyczna i – nie mniej ważne – regularne uzupełnianie witamin i ważnych mikroelementów.

Wybór tak zwanych suplementów diety jest doprawdy szeroki, ale tylko niektóre z nich naprawdę spełniając swą rolę. Niewątpliwie na pierwszym miejscu – już od dłuższego czasu – znajduje się suplement RESVERA –VITIS.

Najważniejszym składnikiem czynnym tego preparatu jest Resveratrol – polifenol, produkowany naturalnie przez rośliny (zawierają go zwłaszcza winogrona, orzeszki ziemne, żurawina). Powszechnie występuje także w winie, co – według wielu naukowców – jest bezpośrednią przyczyną długowieczności Francuzów.

Porównując stężenie tej substancji w winie i w jednej kapsułce suplementu RESVERA –VITIS łatwo dostrzec wyższość suplementu – 1 kapsułka to odpowiednik 2 litrów wina.

Na co wpływa RESVERA – VITIS? Lista z odpowiedziami na to pytanie jest długa, ale wystarczy podać te najważniejsze.

Po pierwsze – poziom tak zwanego złego cholesterolu we krwi (LDL), który niemal jednomyślnie uznawany jest za jedną z przyczyn wczesnych zgonów, zwłaszcza u mężczyzn.

Ponadto – skutecznie usuwa wolne rodniki, ma właściwości przeciwutleniające.

Zawarta w preparacie znaczna ilość procyanidyn (substancje występujące zwłaszcza w owocach, znacznie silniejsze od witamin) wpływa na kondycję naszej skóry, silnie oddziałując na kolagen i elastynę.