Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream – opinia

Sty 12

Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream – opinia

Skóra nie w każdym miejscu jest tej samej grubości. Na przykład jedną z grubszych warstw można spotkać na łokciach, a jedną z najcieńszych pod oczami. To własnie na partiach , na których skóry jest najmniej pojawiają się zmarszczki, zasinienia i uszkodzenia. Oczy łatwo ulegają podrażnieniom, a skóra pod nimi musi być traktowana z wyjątkową delikatnością. Co więcej, ten obszar wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Zwykły krem nie nadaje się na cienką warstwę skóry pod oczami. Może okazać się za tłusty, co spowoduje powstanie zaskórników lub podrażniający, co objawia się uczuleniem, zaczerwieniem i niemiłym dyskomfortem swędzenia. Dlatego pamiętajcie, aby wybierać na obszar pod oczami i powieki jedynie kosmetyki przeznaczone na te partie.

Co polecasz?

paulas choice z resveratrolem

Przede wszystkim krem z resveratrolem. Z uwagi na to, że pod oczami najszybciej pojawiają się zmarszczki, obszar ten wymaga skoncentrowanej ilości antyoksydantów. Taki właśnie jest Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream. Kwas fitowy, który znajdziecie w składzie tego kremu pod oczy uważany jest za bardzo skuteczny antyoksydant. Zachowanie równowagi oksydacyjnej w organizmie człowieka jest bardzo ważne. Dostarczanie substancji antyutleniających do ciała może również zachodzić poprzez stosowanie kremów i innych produktów kosmetycznych, warto więc wybierać takie, które posiadają w swoim składzie antyoksydanty. W składzie Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream znalazł się również jeden z najsilniejszych antyoksydantów, który znajduje się między innymi w czerwonych winogronach – resveratrol. To własnie on wspiera równowagę oksydacyjną w organizmie ludzkim. Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream skutecznie zwalcza wolne rodniki i odmładza delikatną skórę pod oczami.

Czy krem eliminuje sińce i obrzęki?

stres oksydacyjny

Dwa razy tak! Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream składa się między innymi z ekstraktu z mącznicy, który wykazuje działanie eliminujące zasinienia. Dzięki temu, że krem redukuje te objawy, przy jego regularnym stosowaniu można liczyć na to, że skóra będzie bardziej promienna, a spojrzenie wypoczęte. Jeżeli chodzi o obrzęki, które są prawdziwą zmorą wielu kobiet oraz mężczyzn, to Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream może również ulżyć wam w tym problemie. Dzięki trokserutynie spodziewajcie się braków opuchnięć oraz pięknej, zdrowej skóry.

paulas choice resist anti aging

Stosowanie Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream

Aby krem skutecznie wniknął w głębsze warstwy skóry należy go delikatnie wklepać w cerę. Można również wcześniej wykonać zabieg rollerem, lub delikatnie poszczypać skórę. Paulas Choice Resist Anti-Aging Eye cream można stosować zarówno na noc jak i na dzień. Regularne stosowanie kremu pod oczy pozwala na wyeliminowanie wielu niedoskonałości skórnych, w tym obrzęków, sińców oraz suchości.

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *