SesDerma Retises 0.25% Regenerating Anti-Wrinkle Cream – moja opinia

Mar 25

SesDerma Retises 0.25% Regenerating Anti-Wrinkle Cream – moja opinia

Po trzydziestym roku życia skóra traci gęstość  i jeśli o nią odpowiednio nie zadbamy zrobi się wiotka i pomarszczona. Dobrym sposobem na ochronę skóry i przeciwdziałanie starzeniu się jest używanie dobrego kremu. Na rynku istnieje wiele produktów, które opisywane są jako cudowne i magiczne, ale tak naprawdę nie zawsze działają, albo działają za słabo.

 

Zobacz inne produkty producenta: www.sklepestetyka.pl/sesderma

SesDerma Retises 0.25% zawiera w składzie retinol, który stymuluje proces odnawiania komórek. Dzięki temu skóra jest intensywnie odżywiona, a oznaki fotostarzenia cofają się. Krem oddziałuje  bardzo głęboko i efektywnie. Przebarwienia są mniej widoczne, tak samo zmarszczki, a elastyczność skóry ulega wyraźnej poprawie. Osoby, które często wystawione są na działanie promieni słonecznych mogą mieć niedobory witaminy A,  produkt uzupełnia je i przywraca równowagę skóry. Konsystencja kremu jest gęsta, ale nie przeszkadza to w dobrym rozsmarowywaniu. Po zastosowaniu skóra staje się trochę tłusta, ale jako że, krem stosuje się na noc nie ma to wielkiego znaczenia.

Dodatkowo po przebudzeniu twarz jest matowa, a pory zwężone i mniej widoczne. Krem jest bardzo wydajny i ma delikatny żółty kolor. Ze względu na konsystencję pod koniec warto przeciąć tubkę, bo dużo SesDerma Retises osadza się na brzegach. Krem jest świetnym początkiem do podjęcia kuracji kosmetykami SesDerma.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *