Sesderma Repaskin liposomal serum i sesgen 32 – opinia zestawu

Paź 20

Sesderma Repaskin liposomal serum i sesgen 32 – opinia zestawu

Doświadczenie w kupowaniu kosmetyków zdobywa się metodą prób i błędów. Oczywiście często inwestujemy w produkt, który poleca nam koleżanka lub pani w sklepie. Jednakże to co świetnie sprawdza się u waszej przyjaciółki, wcale nie musi skutecznie działać na waszą skórę. Jeżeli po raz kolejny kupujecie krem  i nie jesteście z niego zadowolone warto sprawdzić jego skład i następnym razem unikaż kosmetyków zawierających dane substancje. Oczywiście wina może tkwić również w konsystencji. Skóra tłusta nie lubi oleistych substancji, a dla suchej zwykły krem to może być za mało.

Z pomocą przychodzi serum

Działa silniej niż krem i zdecydowanie głębiej wnika w skórę, z uwagi na swoją konsystencję. Po dwudziestym piątym roku życia, kiedy ilości elastyny i kolagenu zmniejszają się warto zainwestować w dobre serum, aby zachować skórę w dobrej kondycji. Skuteczne serum w swojej ofercie posiada marka SesDerma. Repaskin liposomal serum przeznaczone jest do skóry dojrzałej, z uwagi na swoje odmładzające działanie. Cera osoby w starszym wieku często pozbawiona jest jędrności, ale również łatwiej ją skaleczyć. Naturalna bariera ochronna skóry wraz z upływem czasu jest osłabiana, warto więc profilaktycznie ją wzmacniać. SesDerma Sesderma Repaskin liposomal serum działa również regeneracyjnie. To dobra wiadomość dla osób, które w ciągu swojego życia naraziły skórę na szkodliwe działanie niektórych czynników. Zbyt suche powietrze, za zimne lub za gorące również wpływa na stan cery. Aby zniwelować dalsze skutki odziaływania czynników zewnętrznych, w tym słońca, w SesDerma Sesderma Repaskin liposomal serum zawarto filtr UVA i UVB. Dzięki temu skóra nie jest dłużej narażona na przedwczesne fotostarzenie.

Nie samym serum skóra się odżywia 

Aby osiągnąć najlepsze efekty w procesie naprawczym skóry należy dobrać do serum dobry krem. SesDerma oferuje Sesderma Repaskin liposomal serum wraz z aktywnym kremem Sesgen 32 cream. Produkty zostały tak zesparowane aby przynieść maksimum korzyści dla skóry. Najpierw należy zastosować SesDerma Repaskin liposomal serum, rozcierając cztery krople na dłoniach i wmasowując w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie używamy Sesgen 32 cream dokładnie wklepując go w cerę. Dodatkowym efektem ze stosowania kremu marki SesDerma, jest fakt, że niweluje on przebarwienia. W pewnym wieku na skórze pojawiają się plamy starcze, które ciężko jest zredukować, na szczęście Sesgen 32 cream bardzo dobrze sobie z nimi radzi.

W zestawie zawsze taniej

Wiele producentów decyduje się na połączenie swoich kosmetyków w zestawy. Dzięki temu można obniżyć cenę produktów i pozwolić klientom na wypróbowanie nowych kremów, czy perfum. SesDerma tak stworzyła swoje zestawy, aby odpowiadały na potrzeby skóry osoby w każdym wieku. Można znaleźć zestawy dla pań o cerze dojrzałej, odwodnionej, tłustej, a także z przebarwieniami.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *