Sesderma – Krem przeciwstarzeniowy odżywczy + Serum liposomowe przeciwstarzeniowe

Maj 29

Sesderma – Krem przeciwstarzeniowy odżywczy + Serum liposomowe przeciwstarzeniowe

Krem czy serum? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Nie warto jednak decydować się wyłącznie na jeden z tych kosmetyków, ponieważ stanowią one idealne połączenie! Jeżeli zatem pragniesz kompleksowo zadbać o swoją skórę, postaw na oba preparaty. Aby w pełni mogły realizować swoje funkcje, musisz pamiętać o nakładaniu ich w odpowiedniej kolejności.

Kolejność aplikacji serum i kremu

Ze względu na lekką konsystencję i ilość czynnych substancji, serum należy aplikować na twarz jako pierwsze. Dzięki temu, składniki mają możliwość wniknięcia w głąb skóry. Po wchłonięciu serum, idealnym rozwiązaniem jest nałożenie kremu, który chroni przed utratą wilgoci oraz wartościowych substancji odżywczych.

Zestaw kosmetyków do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-resveraderm-antiox-cream-resveraderm-antiox-serum-krem-przeciwstarzeniowy-odzywczy-serum-liposomowe.html

Wybierz kosmetyki, które są do siebie dopasowane!

Aby mieć pewność, że składniki serum i kremu będą ze sobą współpracować, warto wybrać zestaw pielęgnacyjny. Intensywną kurację odmładzającą stanowi komplet od Sesdermy. Zawiera on liposomowe serum przeciwstarzeniowe oraz krem odżywczy.

Sesderma - Krem przeciwstarzeniowy odżywczy + Serum liposomowe przeciwstarzeniowe

Pierwszy z nich zapobiega starzeniu się skóry, chroniąc ją przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników. Kosmetyk zawiera m.in. komórki macierzyste Mikołajka Nadmorskiego i resweratrol. Jego przemyślany skład sprawia, że skóra staje się jędrna, elastyczna i pełna młodzieńczej witalności.

W kremie odnaleźć można natomiast tak cenne składniki jak resweratrol, retinol, czy też koenzym Q10. Ich działanie pozwala cieszyć się nawilżoną, jędrną i elastyczną skórą. Krem wyrównuje koloryt, spłyca zmarszczki i dodaje upragnionego blasku.

Skład kosmetyków jest jedną z fundamentalnych kwestii, które należy brać pod uwagę podczas wyboru produktów pielęgnacyjnych, Pamiętaj jednak, że równie istotna jest kolejność aplikacji preparatów – czyli nakładanie na skórę od najlżejszego do najtreściwszego. Stosuj tę zasadę i zafunduj swojej skórze intensywną, całościową pielęgnację.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *