Germaine de Capuccini – Shine & Youthfulness Restoring Essence – Esencja regenerująca do włosów

Lut 11

Germaine de Capuccini – Shine & Youthfulness Restoring Essence – Esencja regenerująca do włosów

Już za miesiąc rozpocznie się kalendarzowa zima. Dla wielu osób jest ona ulubioną porą roku. To właśnie wtedy możemy cieszyć się skrzypiącym śniegiem pod butami i przepięknymi krajobrazami. Gdy za oknem mróz, wyciągamy z szafy ciepłe koce, a mieszkanie dekorujemy kolorowymi lampkami.

Zima a stan włosów

Jednak zima to także ciężki czas dla naszych włosów. Niskie temperatury, wiatr oraz ogrzewane pomieszczenia przyczyniają się do tego, że włosy wypadają i stają się matowe, suche, łamliwe i nie chcą układać się tak, jakbyśmy tego chcieli.

Pierwszym błędem jaki popełniamy jest wychodzenie na zewnątrz bez czapki. Chcąc uchronić fryzurę, wiele z nas rezygnuje z okrycia głowy. To prawda, że czapka sprzyja elektryzowaniu się włosów i sprawia, że stają się bardziej oklapnięte. Mimo tego nie warto z niej rezygnować. Chroni bowiem strukturę włosów przed przemrożeniem, które może skutkować ich nadmiernym wypadaniem.

Kosmetyki od marki Germaine de Capuccini na: www.sklepestetyka.pl/germaine-de-capuccini

Esencja regenerująca do włosów od Germaine de Capuccini

Drugim częstym błędem jest brak odpowiedniego nawilżania włosów. Wiele osób sądzi, że jest to dla nich dodatkowe obciążenie i rezygnują z systematycznego odżywiania. To błąd, ponieważ zima charakteryzuje się niską wilgotnością powietrza i właśnie o tej porze roku Twoim kosmykom należy się intensywne nawilżenie.

Sprzymierzeńcem, który pomoże Ci ochronić włosy jest kosmetyk od Germaine de Capuccini – Shine & Youthfulness Restoring Essence, czyli esencja regenerująca do włosów. Dzięki olejkowi przywrócisz im witalność utraconą przez szkodliwe działanie środowiska. Preparat regeneruje włosy od nasady aż po same końce. Już od pierwszego zastosowania stają się wzmocnione, wygładzone i intensywnie nawilżone. Płynna konsystencja ułatwia czesanie oraz suszenie. Co ważne, kosmetyk nie pozostawia włosów matowych, a przede wszystkim zbyt tłustych.

Z pomocą olejku łatwe rozczesywanie i modelowanie za pomocą prostownicy jest w zasięgu ręku. Dzięki niemu uzyskasz jedwabiste, błyszczące i zabezpieczone włosy. Nie daj się gwałtownej różnicy temperatur, ponieważ Twoja czupryna może być piękna i zadbana także zimą!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *