Odżywka na porost włosów

Gru 21

Odżywka na porost włosów

„Dlaczego moje włosy nie rosną?”- wiele osób borykających się z problemem zbyt małego porostu włosów, zadaje sobie to pytanie. Należy pamiętać, że nie ma na nie jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Przyczyn takiego stanu może być wiele.
Być może są one zniszczone zabiegami stylizacyjnymi przy użyciu gorących urządzeń tj. suszarka, prostownica i lokówka. W takim przypadku, włosy łamią się i kruszą, dlatego też konieczne jest ich podcięcie. Powodem słabych kosmyków bardzo często jest również nieodpowiednia dieta, która nie zawiera w sobie witamin i minerałów, potrzebnych dla właściwego porostu włosów. Jako trzeci powód, należy wymienić zły stan skóry głowy. Zapalenie łojotokowe czy też łupież z pewnością nie sprzyjają wzrostowi włosa.
Zatem od czego zacząć, aby znowu móc cieszyć się bujną czupryną? Należy podciąć końcówki, zrezygnować z zabiegów stylizacyjnych przy pomocy suszarki, prostownicy i lokówki, a przede wszystkim zadbać o odpowiednią pielęgnację. Należy pamiętać, że pod pojęciem tym kryje się nie tylko mycie i czesanie, lecz również używanie odpowiednich odżywek. Włosy muszą być nawilżone i zregenerowane. Jakie są zalety stosowania takich preparatów? W zależności od problemów, z jakimi stykają się nasze włosy tj. suchość, matowość, brak sprężystości, odżywki odpowiednio je regenerują, nawilżają, uelastyczniają i dodają blasku. Jak wybrać kosmetyk, który rzeczywiście oferowałby opisane wcześniej efekty? Należy postawić na skuteczne składniki.

 FEG YUDA Hair Growth Spray  - odżywka wzmacniająca do włosówMożliwość kupienia produktów FEG YUDA na: www.yudahair.pl

Właśnie takie posiada odżywka wzmacniająca do włosów YUDA Hair Growth Spray. Jej ogromnym atutem jest dwukierunkowe działanie. Odżywka ta nie tylko zapobiega łysieniu, ale pobudza również wzrost nowych włosów. Dodatkowo, jest w formie sprayu, co zdecydowanie ułatwia jej aplikację. Mogą z niej korzystać osoby o każdym rodzaju włosów. Szczególnie jednak, przeznaczona jest dla tych suchych, ze skłonnością do przetłuszczania się. Brzmi to pięknie, ale dlaczego akurat ona miałaby okazać się skuteczna? Wszystko za sprawą rewelacyjnego połączenia składników. Każdy z nich daje coś od siebie, a razem tworzą kosmetyk, który może stać się najlepszym przyjacielem słabych, potrzebujących regeneracji włosów. Przechodząc do rzeczy, zawarty w sprayu minoksydyl stymuluje porost nowych kosmyków oraz poprawia ukrwienie mieszków. Ekstrakt z żeń-szenia odżywia macierz włosa, jak również ma istotny wpływ na poprawienie ukrwienia skóry. Wielu zadaje sobie teraz pytanie, dlaczego tak często wspomina się o tej zalecie. Otóż, lepsze ukrwienie zapewnia dopływ tlenu oraz składników odżywczych, dzięki czemu włosy zyskują siłę, aby móc rosnąć. Z kolei ekstrakt z korzenia Angeliki reguluje wydzielanie sebum oraz likwiduje łupież, a tak jak zostało wspomniane już wcześniej, nie sprzyjają one wzrostowi włosa. Natomiast rdest wielokwiatowy bierze udział w procesie przyspieszenia regeneracji skóry oraz przywrócenia jej prawidłowego pH.
Nie należy czekać, aż problem sam się rozwiąże, lecz zacząć działać. Warto postawić na kosmetyk z doskonałym składem oraz wygodną aplikacją, aby powrót do gęstej czupryny był łatwy i przyjemny.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *