Clochee – Regenerująca odżywka do włosów suchych

Maj 20

Clochee – Regenerująca odżywka do włosów suchych

Zdrowe i lśniące włosy dodają uroku każdej kobiecie. Niestety w dzisiejszych czasach wiele pań boryka się z przesuszonymi kosmykami. Nieustanne korzystanie z suszarki i prostownicy z pewnością nam nie pomaga. Do tego życie w ciągłym biegu, stres, nieodpowiednia dieta i koloryzacja sprawiają, że włosy wielu pań nie są w najlepszej kondycji. W jaki sposób pozbyć się tzw. siana?

Suche włosy – przyczyny

Suche włosy stale się puszą i elektryzują. Ponadto stają się matowe i szorstkie. W takiej sytuacji należy im się ekstremalne nawilżenie. Zanim jednak to zrobisz postaraj się ustalić główną przyczynę przesuszenia i wyeliminować ją z codziennych nawyków. Najczęściej pogarszamy stan naszych kosmyków przez tzw. stylizacje na gorąco, spanie z mokrymi i rozpuszczonymi włosami, wystawianie ich na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, używanie gumek z metalowymi elementami, czy też niewłaściwą dietę.

Clochee – odżywka regeneracyjna

Gdy już zadbasz o odpowiednie nawyki, czas na intensywną pielęgnację. Sam szampon jednak nie wystarczy, aby cieszyć się lśniącą czupryną. Włosy oczekują solidnej dawki składników nawilżających, ochraniających oraz budulcowych. Kosmetykiem, który warto wziąć pod lupę jest odżywka regenerująca od Clochee, która została stworzona z myślą o suchych i zniszczonych włosach.

 

Clochee - Regeneracyjna odżywka do suchych włosów

 

Odżywkę dostać można na: www.sklepestetyka.pl/clochee-regenerating-conditioner-for-dry-hair-regenerujaca-odzywka-do-wlosow-suchych-200-ml.html

Dzięki niej staną się zdrowe i pełne blasku, a szorstkie pasma nie będą Ci już spędzać snu z powiek. Jest to możliwe dzięki temu, że odżywka bazuje na składnikach roślinnych, przez co jest bezinwazyjna. Regularne stosowanie odżywki sprawia, że włosy stają się lśniące i pełne blasku. Kosmetyk wzmacnia i odżywia cebulki oraz chroni kosmyki przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Wystarczy dosłownie kilka minut dziennie, aby zadbać o suche, zniszczone pasma i zapobiec wypadaniu włosów. Nanieś odżywkę na umyte wilgotne włosy, pozostaw na 5 min i obficie spłukaj wodą. Pamiętaj jednak, że nic nie stanie się od razu. Niezbędna jest wytrwałość i systematyczność.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *