Dermika Equalizer Age – Korektor wieku

Sty 09

Dermika Equalizer Age – Korektor wieku

Cera dojrzała pełna jest oznak upływającego czasu. Skóra traci jędrność, gęstość, staje się wiotka, co powoduje jej opadanie, a w konsekwencji zmianę owalu twarzy. Widoczne są również zmarszczki, zarówno płytkie jak i głębokie, mimiczne i statyczne. Pojawia się również efekt fotostarzenia, jak plamy pigmentacyjne, czy suchość skóry.

Marka Dermika wprowadziła na rynek genialny preparat w formie punktowego korektora, który minimalizuje oznaki starzenia. Znacznie poprawia wygląd skóry, rewitalizuje i ożywia ją.

Wejdź: www.sklepestetyka.pl/Dermika_Equalizer_age.html

Dermika Equalizer Age to zaawansowany, skuteczny kosmetyk, który pozwala uzyskać natychmiastowe rezultaty. Zawiera on inspirowane medycyną estetyczną składniki aktywne, które doskonale poprawiają wygląd skóry.

Kwas hialuronowy – naturalny wypełniacz zmarszczek, a jego stabilna, usieciowana forma pozwala natychmiastowo spłycić zmarszczki i intensywnie nawilżyć skórę.

Bloker zmarszczek
– aktywny peptyd, jeden z najsilniejszych czynników przeciwzmarszczkowych, który osłabia skurcze mięśni.

Ekstrakt z czarnej orchidei – jest silnym antyoksydantem, pozwala zachować młodość skóry na długi czas.

Dermika Equalizer Age zapewnia maksymalny efekt lifingu, jak po zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Skóra pozostaje odmłodzona nawet o 15 lat, o czym świadczą przeprowadzone pomiary instrumentalne.

Korektor należy aplikować punktowo – na istniejące zmarszczki i bruzdy, opadające kąciki ust, podbródek itp, a po 50 roku życia, jako intensywną kurację stosować można na całą twarz.

Więcej kosmetyków Dermika: www.sklepestetyka.pl/Dermika

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *